Aforti Finance – pożyczki pozabankowe dla przedsiębiorców

Aforti Finance to firma (spółka akcyjna) specjalizująca się w udzielaniu pożyczek przedsiębiorcom. Podmiot ten oferuje swoim klientom stosunkowo nowoczesne rozwiązania w zakresie zarządzania finansami podmiotów gospodarczych. Wśród klientów Aforti Finance dominują małe i średnie przedsiębiorstwa. Jej działania są bardzo podobne do działań banków, z tą różnicą iż obsługuje również podmioty niedawno powstałe.

Główne cele i zadania Aforti Finance:

  1. Wspieranie sektora mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw.
  2. Wspieranie firm działających na rynku od niedawna.
  3. Wspieranie firm nieposiadających bankowej zdolności kredytowej.
  4. Udzielanie szybkich pożyczek przy maksymalnym ograniczeniu żmudnej dokumentacji.

Aforti Finance oferuje swoim klientom tj. osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, spółkom cywilnym oraz spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością pożyczki w wysokości do 100 000 zł. W porównaniu do innych instytucji finansowych, niniejszy podmiot charakteryzuje się szybkim czasem reakcji. Decyzja o przydzieleniu (bądź odmowie) pożyczki podejmowana jest już po godzinie od momentu złożenia wniosku.

Prezentowany podmiot cieszy się stosunkowo dobrą opinią. Prostota oraz krótki czas oczekiwania na decyzję sprawia, że przyciąga on szereg przedsiębiorców – zwłaszcza nowych. Aby wziąć pożyczkę w Aforti Finance należy wypełnić wniosek na stronie pożyczkodawcy (z uwzględnieniem prawdziwych danych) i poczekać na telefon konsultanta. Maksymalnie po 60 minutach od zakończenia rozmowy z przedstawicielem firmy, potencjalny pożyczkobiorca otrzyma informację zwrotną.

Wymagania, jakie należy spełniać, aby ubiegać się o pożyczkę w Aforti Finance:

  1. Minimum jeden dzień prowadzenia działalności gospodarczej;
  2. Ważny dowód osobisty;
  3. Posiadanie telefonu komórkowego;
  4. Posiadanie konta w banku.

Pieniądze trafiają na podane przez nas konto natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.