Pożyczka do 70 000 zł bez sprawdzania w BIK, KRD i innych rejestrach

Taką możliwość oferuje firma Konar pożyczki. W swojej ofercie posiadają długoterminowe pożyczki pozabankowe na kwotę od 1000 – 100 000 zł. Okres spłaty wynosi od 6 miesięcy do 10 lat. Jest to serwis internetowy, który kojarzy strony poszukujące pożyczek pozabankowych z firmami i osobami, które takich pożyczek udzielają. Wszystkie formalności można załatwić przez Internet i telefon.

Największym atutem oferty jest brak sprawdzania pożyczkobiorcy w BIK, KRD, BIG i innych rejestrach. Szansę na pożyczkę mają nawet osoby zadłużone i z komornikiem.

Na stronie serwisu możemy przeczytać również, że osoby korzystające wcześniej z serwisu, które otrzymały pożyczkę od Inwestora i spłacały ją terminowo, otrzymają decyzją pozytywną. Taka samą decyzję otrzymają nowi klienci, którzy nie korzystali jeszcze z serwisu. Jeżeli pożyczka była spłacana nieterminowo, należy liczyć się z decyzją negatywną i odmową udzielenia ogłoszenia.

Z serwisu możemy się również dowiedzieć, iż firma nie pobiera żadnych zaliczek, kaucji, wstępnych opłat gotówkowych, ani też prowizji za udzielenie pożyczki. Warto natomiast zwrócić uwagę na opłaty za połączenie telefoniczne oraz koszty smsów.

  • pożyczka pozabankowa od 1000 – 100 000 zł
  • bez sprawdzania BIK, KRD oraz innych rejestrów
  • termin spłaty od 6 miesięcy do 10 lat
  • wszystkie formalności przez Internet i telefon
  • pożyczka również dla osób zadłużonych i z komornikiem