Pożyczka Wynajmowana od Providenta

Pożyczka Wynajmowana od Providenta to rozwiązanie dedykowane wszystkim tym, którzy potrzebują szybkiej i pewnej gotówki na realizację nieprzewidzianych wydatków. Provident umożliwia nam „wynajem” pieniędzy na okres pięciu miesięcy. Zależnie od wybranej opcji, możemy pożyczyć od 500 zł nawet do 4 000 zł. Pożyczka Wynajmowana charakteryzuje się wyjątkową prostotą i komfortem. W porównaniu do tradycyjnych pożyczek bankowych, Provident umożliwia nam załatwienie wszelkich niezbędnych formalności bez wychodzenia z domu – z pomocą Doradcy Klienta. W tym celu wystarczy posiadać jedynie urządzenie multimedialne bądź komputer z dostępem do internetu.

Zasady Pożyczki Wynajmowanej od Providenta są przejrzyste i łatwe w rozumieniu. Otrzymane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel – począwszy od wyjazdu na wakacje, poprzez zakup pralki, a skończywszy na remoncie łazienki. Czas na spłatę wynosi pięć miesięcy. Koszty zależne są od pożyczonej kwoty. Docelowo, płacimy 50 zł w skali miesiąca, zaś pożyczoną kwotę oddajemy dopiero na sam koniec – w piątej racie. Gotówka pojawia się na naszym koncie bankowym praktycznie zaraz po dokonaniu weryfikacji niezbędnych danych przez Doradcę Klienta.

Jak wygląda Pożyczka Wynajmowana na przykładzie? Pan Kowalski zmuszony jest zdobyć dodatkowe pieniądze na zakup okularów do czytania. Po dokładnej analizie dostępnych opcji decyduje się na rozwiązanie oferowane przez Provident. Pan Kowalski wynajmuje 1 000 zł na 5 miesięcy. Harmonogram spłaty rat pana Kowalskiego kształtuje się następująco:

  • Pierwsza rata: 50 zł;
  • Druga rata: 50 zł;
  • Trzecia rata: 50 zł;
  • Czwarta rata: 50 zł;
  • Piąta rata: 1 050 zł.

Koszt Pożyczki Wynajmowanej 1 000 zł wynosi zatem 250 zł.

Szczegółowe informacje na temat Pożyczki Wynajmowanej, w tym umowę pożyczki dla Pożyczki Wynajmowanej przez Internet oraz z Doradcą Klienta i aktualną Tabelę Opłat dla Pożyczki Wynajmowanej z Doradcą Klienta można znaleźć na stronie Provident