Lendon – promocja

JESIENNY KONKURS Z MOŻLIWOŚCIĄ WYGRANIA SPŁATY POŻYCZKI!

Firma Lendon przygotowała dla swoich klientów jesienny konkurs. Gra jest warta świeczki gdyż można wygrać spłatę pożyczki. Aby wziąć  udział w konkursie należy zawnioskować o pierwszą pożyczkę, otrzymać pozytywną decyzję, a następnie odpowiedzieć na pytanie „Z czym kojarzy Ci się Lendon.pl?” Konkurs dedykowany jest tylko nowym klientom, którzy nigdy wcześniej nie wnioskowali o pożyczkę. Codziennie jedna osoba może wygrać spłatę pożyczki. Akcja trwa do 5 listopada 2017 roku. Wysokość nagrody zależy od wysokości zaciągniętej pożyczki i może wynieść maksymalnie 2 500 zł. Może się zatem okazać, że zaciągnięta wcześniej  przez nas pożyczka jest zupełnie darmowa. Warto zatem się postarać, aby odpowiedź była pomysłowa i oryginalna.

ZASADY I WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

Udział w konkursie może wziąć tylko osoba fizyczna, która ma ukończone 18 lat, zamieszkuje na terytorium Polski. Z konkursu wyłączeni są pracownicy, współpracownicy oraz członkowie organów organizatora oraz ich rodziny. Jak już wspominaliśmy wcześniej trzeba być również nowym klientem firmy Lendon. Wystarczy wypełnić wniosek o pożyczkę w maksymalnej kwocie 2 500 zł na okres do 45 dni. Gdy otrzymamy już pozytywną decyzję musimy następnie wysłać mailem odpowiedź na konkursowe pytanie. Należy pamiętać, że osoby, które z jakichś powodów odstąpią od umowy pożyczki, tracą z automatu prawo do wzięcia udziału w konkursie.

INFORMACJE O POŻYCZKODAWCY I WARUNKI POŻYCZKI

Marka Lendon należy do firmy Cream Finance Poland z siedzibą w Warszawie. Spółka jest również właścicielem takich marek jak Efino czy Extra portfel. Na rynku finansowym funkcjonuje od 2013 roku. Firma oferuje pożyczki do 5 000 zł, w tym pierwszą darmową pożyczkę do 2500 zł. Firma organizuje wiele różnych promocji, rabatów i konkursów, dlatego warto regularnie odwiedzać stronę.

Aby otrzymać pożyczkę trzeba być obywatelem Polski oraz mieszkać na stałe w Polsce. Należy posiadać dowód osobisty oraz PESEL. Trzeba również mieścić się w przedziale wiekowym 21 – 70 lat. Ponadto musimy posiadać konto bankowe oraz numer telefonu. Jeżeli chodzi o sprawdzanie w bazach BIK, BIG i KRD firma zastrzega sobie możliwość ich sprawdzenia, aczkolwiek Lendon dopuszcza możliwość przyznania chwilówki także osobom zadłużonym lub w upadłości. Sprawdzenie klienta nie wpływu na jego ocenę punktową BIK.