Wyprzedaż pożyczek – Pożyczka Plus

PIERWSZA POŻYCZKA ZA 10 ZŁ

Pożyczka plus przygotowała dla swoich klientów promocję „pierwsza pożyczka za 10 zł”. Wszystko co musimy zrobić to wybrać na suwaku odpowiednią kwotę i termin spłaty oraz wysłać wniosek. Każda spłacona w terminie pożyczka w kwocie od 200 do 2 000 zł na okres 15 lub 30 dni będzie kosztować jedynie 10 zł. Dobrą wiadomością jest to, iż promocja trwa do odwołania. Każdą pierwszą pożyczkę można również przedłużyć o okres, na który została udzielona.

KODY RABATOWE NA KOLEJNE POŻYCZKI

Pożyczka Plus dba również o lojalnych klientów i w związku z tym przygotowała dla nich specjalne obniżki na pożyczki. Należy zalogować się na swoje konto, następnie wybrać kwotę interesującej nas pożyczki oraz okres spłaty. Podczas składania wniosku wystarczy wpisać otrzymany wcześniej kod rabatowy i gotowe. Ważne jest aby spłacić pożyczkę w terminie. Możemy otrzymać rabat do nawet – 50%. Kody rabatowe się nie sumują. Promocja trwa do odwołania

WYPRZEDAŻ POŻYCZEK

Pożyczka Plus przygotowała również promocję czasową dla swoich klientów. W dniach od 23 do 31.10.2017 możemy skorzystać z promocji „Wyprzedaż pożyczek” i wnioskować o pożyczkę z – 50 % rabatem.

INFORMACJE O POŻYCZKODAWCY I WARUNKI POŻYCZKI

Marka Pożyczka Plus należy do firmy Aventus Group Sp. z o.o. Spółka świadczy usługi od 2010 roku i jest również właścicielem marki Smart Pożyczka. Oprócz Polski funkcjonuje jeszcze w trzech krajach – Litwie, Łotwie i Czechach. Pożyczka Plus otrzymała jak dotąd wiele nagród i wyróżnień. Firma posiada w swojej ofercie pożyczki od 200 – 5 000 zł. Pierwszą pożyczkę możemy otrzymać w kwocie do 2 000 zł tylko za 10 zł.

Aby otrzymać pożyczkę należy spełnić takie warunki jak być obywatelem Polski, posiadać aktualne zatrudnienie, mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 73 lat oraz nie figurować w żadnym z rejestrów dłużników.