Wyższa kwota pierwszej pożyczki

NOWA OFERTA – PIERWSZA DARMOWA POŻYCZKA DO 3 000 ZŁ!

Firma Smart Pożyczka zmienia po raz koleiny ofertę dla swoich klientów. Zwiększa wysokość pierwszej bezpłatnej chwilówki nawet do 3 000 zł. Warunkiem promocji jest spłacenie pożyczki w terminie, mamy na to 30 dni. Jeżeli spełnimy warunki, koszt pożyczki będzie wynosił dokładnie 0 zł, jak również RRSO będzie wynosić 0%. W praktyce oznacza to, że oddamy dokładnie tyle samo, ile pożyczyliśmy, ani grosza więcej. Nie ponosimy żadnych innych kosztów, nie płacimy prowizji czy też odsetek. Kwota darmowej pożyczki – 3 000 zł jest kwotą dosyć wysoką jak na pierwszą pożyczkę.

SYSTEM LOJALNOŚCIOWY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Smart Pożyczka docenia również stałych klientów i zwiększa dla nich limit pożyczania do 7 000 zł. Proponuje również kolejne pożyczki z rabatem do 25% w ramach systemu lojalnościowego. Im więcej pożyczamy w Smart pożyczce, tym taniej pożyczamy. Jak prezentuje się system lojalnościowy? Przy drugiej pożyczce otrzymujemy status Srebrnego Klienta i możemy liczyć na rabat w wysokości 5 %. Przy trzeciej i czwartej pożyczce otrzymujemy status Złotego Klienta i możemy cieszyć się upustem w wysokości 10%. Pożyczając za piątym i szóstym razem stajemy się VIP Klientem i otrzymujemy rabat 15%. Przy siódmej i ósmej pożyczce awansujemy na Premium Klienta i zostajemy nagrodzeni 20% rabatem. Przy dziewiątej i kolejnej pożyczce wskakujemy na pozycję Royal Klienta i otrzymujemy najwyższy z możliwych rabat w wysokości 25%. Warto więc spłacać pożyczki w terminie, aby nie stracić statusu Lojalnego Klienta.

INFORMACJE O POŻYCZKODAWCY I WARUNKI POŻYCZKI

Przypomnijmy najważniejsze informacje o pożyczkodawcy. Smart Pożyczka działa na rynku polskim od ponad pięciu lat. W tym czasie firma udzieliła tysiące pożyczek. Firma należy do międzynarodowej grupy Fintech, która działa jeszcze w siedmiu innych krajach, a mianowicie w Danii, Mołdawii, Gruzji, Kazachstanie, Czechach, Litwie oraz Łotwie.

Aby otrzymać pożyczkę należy mieć ukończone 19 lat. Firma wprowadziła tutaj udogodnienie w postaci obniżenia minimalnego wieku klienta. Maksymalny wiek to 73 lata. Oprócz tego należy posiadać dowód osobisty, konto w banku, a także numer telefonu oraz dostęp do internetu. Firma nie wymaga stosu dokumentów ani wypełniania wielu formularzy. Kolejnym warunkiem jest posiadanie statusu obywatela Rzeczypospolitej Polskiej. Aby skorzystać z oferty Smart Pożyczki trzeba posiadać również zatrudnienie oraz nie figurować w rejestrach dłużników.